В ОДА обговорили питання вдосконалення мережі цифрового телевізійного мовлення на Івано-Франківщині

Сьогодні в обласній державній адміністрації відбулася нарада, де було обговорено питання вдосконалення цифрової мережі регіонального ефірного телевізійного мовлення в області.

Внаслідок недостатньо розвиненої мережі багатоканального телевізійного мовлення частина області не покрита цифровим сигналом, інформує Івано-Франківська ОДА, пише Дзеркало медіа.

Із вимкненням аналогового телебачення актуальним є вдосконалення мережі цифрового телевізійного мовлення.

“На сьогодні постає питання фінансової підтримки задля вирішення питання вдосконалення мережі цифрового телевізійного мовлення. І тому наше управління опрацьовує цей напрямок роботи і збирає пропозиції для розробки відповідної програми”, – зауважив начальник управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Володимир Джигіта.

На нараді також йшлося й про державну підтримку розвитку цифрової мережі багатоканального телевізійного мовлення та розміщення обладнання для створення нових локальних мультиплексів в області.

Важливо зазначити, що побудова та введення в дію досконалішої цифрової мережі мовлення суттєво збільшить кількість населених пунктів, охоплених телебаченням центральних та місцевих телекомпаній, що в свою чергу дасть можливість розширити доступ мешканців Івано-Франківщини до телевізійного мовлення.

Економимо ваш час: підписуйтеся на наш канал у Телеграмі – там публікуємо тільки 2-3 найважливіші новини за день!