ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Сьогодні на Верховинщині місцеві жителі розпочали безстрокову акцію протесту. ФОТО

Сьогодні, 17 липня, мешканцями Верховинського району розпочато безстрокову акцію протесту проти бездоріжжя у районі.


Акцію розпочато на роздоріжжі в с.Ільці Верховинського району об 11.00 годині, інформують КАРПАТИ SOS - "KARPATIANS SOS".


Активні жителі селища методом перетину у незабороненому законом місці проїжджої частини центральної догори Р-24 мирно та наполегливо будуть вимагати наступного:


1.Звіт районного керівництва про розпочаті та виконані роботи відповідно до своїх повноважень за зобов'язань по відновленню мостів в с. Буковець та с. Стаїще Верховинського району та зведення берегоукріплення і залог в с. Красник (Довгі толоки) із чітким задокументованим вказанням відповідних фірм чи посадових осіб, які саботують роботи на даних об'єктах.


2.Документальний звіт керівництва Івано-Франківської області, Служби автомобільних доріг України, Департаменту економічної поліції, відповідних міністерств Кабінету Міністрів України про завершені, оголошені та плановані тендери по дорозі Р24 Татарів-Кам'янець-Подільський на ділянці Ворохта-Верховина.


3.Притягнення до відповідальності контролюючими органами осіб відповідальних за реєстрацію учасниками тендерів по відновленню та ремонту дороги Р24 фірм і підрядних організацій що не мають відповідного досвіду роботи та юридичної реєстрації у встановленому Законом порядку.


4.Негайно розпочати роботи по поточному ремонту автомобільної дороги Р24 на ділянці Ворохта-Верховина. Завершити роботу по ремонту мостів в селах Буківець і Стаїще Верховинського району. Упорядкувати залоги в с. Красник (Довгі толоки) Верховинського району, підготувати відповідну проектно-кошторисну документацію і звернутися до відповідних профільних міністерств Кабінету Міністрів України про виділення коштів на зведення берегоукріплення в селі Красник Верховинського району (Довгі толоки) на місці загибелі Білоруських туристів.


Нагадаємо: На Верховинщині люди перекрили дорогу регіонального значення, щоб привернути увагу до проблем горян. ВІДЕО


Читайте також: На Верховинщині люди перекриють дорогу держзначення через призупинення тендеру