В Коломиї обрали “Перлину коледжу”. ФОТО

“Перлина коледжу” – традиційний конкурс краси, організований Коломийським педагогічним коледжем вже 11-ий раз. Проте цьогоріч його мета благодійна – зібрати кошти на лікування хворого школяра. Меценатом заходу виступив БФ “Покуття”.

Дійство відкрив зведений оркестр будинку дитячої та юнацької творчості та гімназії ім. М. Грушевського під керівництвом Миколи Шепетюка і музичні мелодії почали розноситись вщент заповненим залом. Опісля відбулось представлення учасниць конкурсу –  номер “візитівка”. Дев’ятеро учасниць претендували на звання “Перлини коледжу-2019”. Дівчата пройшли тримісячну підготовку. Заняття з дефіле, підготовка номерів, фотосесії.

Загалом було 6 різнопланових виходів –  “Візитіка”, “Світ захоплень”, “Вихід у вишиванках”, “Спортивний”, “Вихід в купальниках” та фінальний – “Вихід у вечірніх сукнях”. До того ж були музичні й танцювальні номери молодих колективів міста. Програма – неабияк насичена. А ще багато гумору від ведучих, конкурси, розіграші, оплески та гучна підтримка своїх фавориток. Всі виходи дівчат-учасниць оцінювало професійне журі, серед яких була наша колега, організатор  конкурсу краси “Княгиня Покуття” Марія Акуленко.

Впродовж вечора дівчата перевтілювались кілька разів, змінювали образи, демонстрували свої таланти, підготовлені номери. В когось це були запальні латино-американські танці, в когось – вальс, інші – співали тощо. Ефектний вихід у вечірніх сукнях додав ще більше шарму і естетики вечору.

Спочатку оголосили переможницю у номінації “Перлина глядацьких симпатій”. Нею стала  Анастасія Антонюк. Другою віце-перлиною журі обрало Романну Павлюк, першою віце-перлиною стала Тетяна Потапенко. Перше місце виборола студентка групи 2-А Олена Прокоп’як, яка і стала “Перлиною коледжу-2019”.

“Чесно скажу, я не очікувала, що переможу. І взагалі ніколи не могла подумати, що братиму участь в такому конкурсі, адже завжди вважала, що конкурс краси – не для мене. Не було жодних сварок чи непорозумінь, як часто буває в таких змаганнях. Сьогодні мене підтримували найдорожчі – моя мама, родичі, близькі друзі, одногрупники і керівники танцювальної студії “Агілас” та її вихованці”, – ділиться переможниця.

“Я надзвичайно задоволена конкурсом, вся наша праця впродовж цих трьох місяців не була марною. Ми справились, виконали наш обов’язок, найголовніше задля чого організовувався захід – збір коштів на лікування хворого Віталія Дутковського, діагноз якого – апластична анемія. Нам вдалось зібрати 18 800 грн, які ми одразу передали матері хворого пані Руслані”, – розповідає організаторка конкурсу Оляна Гаврилаш.

Краса врятує світ – цю тезу знають усі. Та сьогодні вона рятує життя разом з тими, хто творить та долучається до подібних заходів.

Віталій БИРЧАК