Українські красуні влаштували у Римі вражаюче дефіле у вишиванках. ФОТО

З нагоди всесвітнього Дня вишиванки минулої неділі українки Риму провели мистецький захід в історичній частині італійської столиці.

Дванадцять українських красунь в національних строях пройшли імпровізованою ходою від Колізею до площі Іспанії.

Про це у Фейсбук повідомив голова Оргкомітету “Євромайдан Рим” Олесь Городецький, інформує “Дзеркало Коломиї” з посиланням на VIDIA.

Кульмінацією заходу стало дефіле на всесвітньо відомих “іспанських сходах”, де зазвичай відбуваються покази мод.

“Основною метою акції була популяризація вишиванки та нагадування світові, що в такій прекрасній та багатій на традиції європейській країні, як Україна, досі гинуть люди внаслідок російської агресії, — розповів Городецький. — З великою цікавістю та щирим захопленням зустрічали “парад вишиванок” перехожі та туристи, фотографуючи та розпитуючи про Україну”.

На думку ініціаторки заходу, голови Конгресу українців Італії, Мар’яни Тріль, акція вдалася: “Українки Риму в такий спосіб не лише приєдналися до святкування світового Дня вишиванки, але й змогли познайомити з українською культурою багатьох італійців. Наші національні традиції надзвичайно багаті – не переставаймо розповідати про них іншим народам!”

Фото: Marì Kornilevska та Alesya Tataryn

Читайте також: “Княгинею Покуття 2017” стала 18-річна студентка політехнічного коледжу Анастасія Гачинська. ФОТОРЕПОРТАЖ