Учасника АТО Романа Ілитчука з Прикарпаття, якому грозило ув’язнення, випустили на поруки міського голови Яремче

20 травня в Артемівському міськрайонному суді відбувся розгляд апеляції на міру запобіжного заходу Роману Ілитчуку з Франківщини, розвіднику 17 бригади. 

За результатами слухання Артемівський суд виніс рішення залишити Романа  під вартою.

25 квітня розвідника 17 батальйону Романа Ілитчука несподівано ув’язнив Артемівський міськрайонний суд. Романові грозило до 15 років ув’язнення за те, що в ніч з 6 на 7 січня 2016 року, патрулюючи Дзержинськ, намагався втихомирити п’яного міліціонера, повідомляє Станіславське ТБ.

Вчора, 2 червня, відбулося чергове судове засідання, про яке клопотав адвокат Романа Ілитчука. Судді розглянули додані до матеріалів справи позитивні відгуки про бійця, які намагалися проігнорувати і не розглядали на минулих засіданнях. В результаті – суд звільнив Романа Ілитчука на поруки міського голови м. Яремче Василя Онутчака. Крім того, були звернення і від народних депутатів України. А на самому засіданні були присутні прикарпатці, які приїхали підтримати бійця.

Рідні Романа Ілитчука вдячні міському голові м. Яремче та усім небайдужим.

Нагадаємо, днями в селищі Микуличин та в Івано-Франківську відбулася акція на підтримку бійця АТО Романа Ілитчука та за справедливий суд.