У Коломиї Володимиру Костюку та Романові Фурику, які загинули у зоні АТО, посмертно присвоїли «Почесного громадянина міста»

Військовим з Коломиї Володимирові Костюку та Романові Фурику, які загинули у зоні бойових дій, посмертно присвоїли звання «Почесний громадянин міста Коломиї». Таке рішення було прийнято у вівторок, 21 квітня, на 51-й сесії Коломийської міськради.

Про це повідомляє «Дзеркало Коломиї».

33-річний капітан-лейтенант Володимир Костюк загинув 31 серпня під Іловайськом. Він був начальником групи десантного забезпечення 73-го центру спецоперацій, що в Очакові. У зону АТО вище командування відправило Володимира 9 серпня.

Володимир Костюк

Володимир Костюк

Володя не зізнався рідним, що перебуває у самому пеклі під Іловайськом… Без шматка хліба, без краплі води хлопці сиділи в тому котлі, трималися до останнього, оскільки прорватися з нього не мали жодної можливості. 31 серпня Володя ще встиг зателефонувати дружині та сказати, в яких умовах перебувають його бійці та він сам, а вже наступного дня дружина отримала похоронку…

Роман Фурик, боєць батальйону Нацгвардії імені генерала Сергія Кульчицького, загинув 9 січня у бою під Станицею Луганською.

У 1985-ому році Роман розпочав службу у Коломийському відділі міліції, в інспекції у справах неповнолітніх. Від 1990-х працював у відділі по боротьбі з організованою злочинністю, звідки вийшов на пенсію.

Після Майдану керував у Коломиї народною міліцією. А щойно була оголошена мобілізація, чоловік вирушив у Київ та вступив до Національної гвардії. Разом із бойовими товаришами він відвойовував Слов’янськ, потім Дебальцеве, а насамкінець – Станицю Луганську.

14 серпня Коломийська міськрада посмертно присвоїла звання «Почесний громадянин міста» коломиянам Сергієві Лисенку, Тарасові Сенюку, Олександрові Козолію та Степанові Воробцю, які захищали Україну у зоні бойових дій на Сході.