У Коломиї винесли вирок заступникові директора коледжу, якого спіймали на хабарі

Суд виніс вирок у справі заступника директора з навчальної роботи Коломийського економіко-правового коледжу.

25 липня до суду надійшло кримінальне провадження про обвинувачення особи за ч.2 ст. 369-2 КК України, мешканця Коломиї, який раніше не притягувався до кримінальної відповідальності, повідомляє прес-служба суду.

29 червня у своєму службовому кабінеті в адміністративному приміщенні коледжу обвинувачений отримав від особи І. пакет необхідних документів для вступу на державну форму навчання одного з студентів та заздалегідь названу суму коштів – 800 доларів США задля поступлення на навчання до вищезгаданого коледжу, що, згідно з курсом НБУ станом на 29 червня 2017 року, становило 20 864 грн.

Дії обвинуваченого кваліфіковано за ч. 2 ст. 369-2 КК України, як одержання неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення, особою уповноваженою на виконання функцій держави.

Під час досудового розслідування 25 липня в кримінальному провадженні між прокурором та обвинуваченим укладено угоду про визнання винуватості, яку в процесі судового засідання просили суд затвердити.

8 серпня суд погодився з умовами угоди та своїм вироком визнав обвинуваченого винуватим у вчиненні вищевказаного кримінального правопорушення та взявши до уваги наявність у винуватої особи двох малолітніх дітей та непрацюючої дружини, інваліда 3 групи, призначив узгоджене між прокурором і обвинуваченим покарання у вигляді штрафу в розмірі 1 180 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 20 060 (двадцять тисяч шістдесят) гривень та стягнув в дохід держави – 1 484 гривень 40 коп. витрат за проведення судової експертизи.

На вирок суду може бути подана апеляція протягом тридцяти днів.

Читайте також: На Прикарпатті затримали на хабарі арбітражного керуючого. ФОТО