У Коломиї 248 рятувальників розібрали завали пошкодженої частини коледжу

Як повідомляли, вчора приблизно о 14 годині обвалилася частина будівлі Коломийського економіко-правового коледжу.

О 14:10 рятувальники Державної пожежно-рятувальної частини №7 у Коломиї були на місці події. З’ясувалося, що зруйнувалося перекриття з першого по четвертий поверхи, а також обвалилася фасадна частина будівлі, повідомляє “Дзеркало Коломиї” з посиланням на ДСНС в області.

На час початку руйнування на першому поверсі в приміщенні їдальні перебувало близько 20 чоловік, які адміністрацією закладу були виведені на вулицю, потерпілих немає.

В підрозділах Управління ДСНС в області оголошено сигнал “Збір Аварія”. О 15:50 розпочато роботи по розбиранню завалів пошкоджених елементів будівлі навчального закладу.

Станом на 05:30 16 травня до ліквідації наслідків завалу залучено 28 одиниць техніки та 248 осіб, з них від Управління ДСНС в області – 15 одиниць техніки та 224 особи.

Підрозділами Управління ДСНС в області спільно з службами цивільного захисту Коломийської міської ради станом на 06:30 16 травня розібрано перекриття над зоною обрушення на загальній площі близько 100 м.кв., ліквідовано провислі пошкоджені будівельні конструкції та розібрано 100% завалів будівлі.

Вивезено 352 м.куб окремих елементів будівельних конструкцій. Роботи з розбирання завалів завершено.

На місці події продовжує працювати комісія ТЕБ та НС із визначення масштабів руйнувань та встановлення першочергових інженерно-технічних заходів щодо недопущення подальшого руйнування будівлі.

На місці події працює мобільно-оперативна група Івано-Франківської обласної комісії з питань ТЕБ та НС під головуванням першого заступника Голови Івано-Франківської ОДА Марії Савки та мобільно-оперативна група Управління ДСНС в області під керівництвом начальника Управління полковника служби цивільного захисту Володимира Чернецького.

Читайте також: Очевидці розповіли, як обвалилася стіна коледжу у Коломиї: “Все обсипалося за 10 хвилин, ми чудом евакуювалися”