Очевидці розповіли, як обвалилася стіна коледжу у Коломиї: “Все обсипалося за 10 хвилин, ми чудом евакуювалися”

Як повідомляло “Дзеркало Коломиї“, у Коломиї обвалилася частина будівлі економіко-правового коледжу Київського національного торговельно-економічного університету.

Обвал стався близько 14 години.

Очевидці розповіли “Дзеркалу Коломиї” з місця події про те, як стався обвал.

“Почалося все з того, що на першому поверсі у їдальні був шум і почали відставати панелі. Ми подумали, що це бігають щури… Це сталося за годину до обвалу.

Потім почався навчальний процес. Раптом в аудиторію забігає студент і каже, щоб всі негайно виходили, почалася евакуація. Студенти залишили свої речі і ми швидко вийшли. Це було за 15-20 хвилин до обвалу.

Десь протягом 10 хвилин будівля просто обсипалася. Коли я виходила, то на першому поверсі панелі складалися, як книжка. Мабуть, просів фундамент і під вагою 2, 3, 4 поверхів воно все обвалилося”, – повідомила очевидець, викладачка коледжу Валентина Гаврилова.

“Я сиділа в себе в кабінеті і почула, як одна зі студенток сказала, що тріснула стіна. Ми вийшли просто подивитися, а потім повернулися по свої речі. І як поверталися моментально зрушилася стіна, ми вже не змогли вийти з приміщення. Один з працівників виламав задні двері і лише тоді ми вибігли з приміщення. Ми чудом залишилися живі. Дехто навіть не встиг забрати свої речі…”, – розповіла працівниця коледжу Надія.

Як повідомляли, у терміновому порядку були евакуйовані учні та персонал. Постраждалих у результаті події немає.

Причина обвалення частини будівлі поки не відома. Рятувальники скоро почнуть розбирати завали.

Навчання у коледжі наразі припинено.