ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

"Вивезли за 150 км від місця праці": у Польщі загинув 36-річний мешканець Прикарпаття

У Польщі загинув заробітчанин Василь Чорней з Прикарпаття.

14 червня в соцмережі фейсбук почали поширювати фото знайденого в лісопосадці тіла чоловіка. Припускали, що це може бути український заробітчанин, оскільки чоловік був в робочих рукавичках, інформують Версії.

Загиблого заробітчанина "опізнавали" цілим фейсбуком, адже тіло вивезли за 150 кілометрів від місця праці.

Невдовзі знайомі опізнали його, як 36-річного Василя Чорнея – мешканця Снятинщини.

Як розповідають знайомі, чоловік працював у столярні, коли в нього стався напад. Одні припускають, що це могла бути епілепсія, інші, що напад стався через те, що прикарпатець надихався випарів лаків та фарб. Заробітчани, які в той час такого були в цеху, звернулися до роботодавців з проханням викликати лікаря. Однак “пані” повідомила, що зараз вже неробочий час (було близько 17 години вечора) і вона сама вирішить проблему.

Однак замість того, щоб відвезти українця до медзакладу, поляки вирішили просто позбутися тіла – вивезли в лісопосадку поблизу міста Вонгровець.

Зараз справу розслідує польська поліція. Роботодавці затримані, однак вони стверджують, що Василь в них не працював і вони взагалі не знають українця. Поліціянти розшукують ще одного українця, який, ймовірно, був свідком, а, можливо, і співучасником злочину.

А рідні Василя тим часом збирають кошти, щоб перевезти тіло Василя додому. Адже вдома в нього залишилась дружина та троє дітей. Реквізити для допомоги:

4149499642572836 Чорней Дарія Дмитрівна.