Space Up – твій простір розвитку

“Space Up” – громадська платформа, яка щодня дає можливість розвиватись та вдосконалюватись  всім активним людям.

Першочерговою ціллю Space Up було підвищення рівня бізнес-культури в місті, а вже згодом платформа стала ще й центром неформальної освіти в Коломиї, пише Дзеркало медіа.

“За майже два роки діяльності нами проведено понад 100 заходів, 10 постійних навчальних програм, відвідувачами котрих стали майже 3000 людей. Розпочалося все з програми нових бізнес-лідерів. Далі були три “Фотошколи”, “Школа графічного дизайну”, “Дебатний клуб”, “Англійський розмовний клуб”, “Медіашкола”, серія зустрічей із успішними людьми та багато ін.  Більшість проектів є безкоштовними, проте є і платні, до яких ми залучаємо фахових спеціалістів. Після останніх людина освоює навики, які їй вже дозволяють реалізовуватись як фахівець. Також наша команда є активною в житті міста, ми часто беремо участь в громадських ініціативах та дбаємо про сталий розвиток Коломиї. Ми всі живемо тут і хочемо бачити наше місто прогресивним та успішним, тому і працюємо на благо цієї ідеї, яка нас всіх об’єднює”, – розповідає координатор платформи Space Up Михайло Данищук.

Координатор громадської платформи каже, що Space Up – це не просто місце неформальної освіти, це соціальний інкубатор. Тут народились такі проекти, як медіа ресурс “Глуzд”, Дебатний Клуб та Коломийська Асоціація Підприємців.

Засновником Space Up є Володимир Білоус. Впродовж 10-ти років чоловік будував кар’єру в Києві у провідних компаніях України. Там же заснував філіал компанії  best-run Consulting. Але більше трьох років тому через смерть батька, змушений був повернутися в Коломию. Коли відкривав філію best-run Consulting в рідному місті, оточуючі стверджували, що тут немає з ким працювати, що молодь виїжджає закордон, оскільки не бачить тут перспективи розвитку. Так народилась ідея створити платформу, де б могла в першу чергу розвиватися і вчитися молодь, яка має стати початковим імпульсом до змін у місті. Так з’явився Space Up.

“best-run Consulting в Коломиї розвивається дуже швидкими темпами, у нас стає все більше і більше клієнтів. Ми розуміємо: для того, щоб працювати в такій компанії, як наша – людина повинна мати певний рівень знань і вмінь”, – ділиться Володимир Білоус.

– На жаль, коломийські навчальні заклади не готують одразу готових спеціалістів, вони дають тільки певний фундамент. Тому ми запустили курс предметного програмування в Space Up для людей, які б хотіли працювати в  best-run Consulting чи просто в сфері IT-технологій і бізнес-консалтингу. Це ще одна можливість для молоді, щоб працювати і розвиватися тут”.

Курс стартує 4-го червня, попередньо була його презентація, оскільки не всі розуміють, що таке бізнес-консалтинг. Навчання передбачає, як саме програмування так і створення архітектури програм для бізнесу та для автоматизації бізнес-процесів. Презентація курсу предметно-орієнтованого програмування відбулася 2-го червня. Того ж дня відбулася презентація базового навчального курсу “Використання сучасних ІТ-систем обліку та управління.

Digital-маркетолог, керівник проекту “Освіта для нас” Віталій Жилак поділяє цінності платформи  Space Up, часто проводить тут лекції. Віталій чудово розбирається в технологіях Google та вміє добре працювати з даними. Має практичний досвід, який здобув працюючи  в Івано-Франківській філії Першого Національного каналу. Тому разом з ідейниками Space Up вирішили відкрити курс “Ефективна робота в Google Таблицях”, щоб поділитися цим досвідом у Коломиї з менеджерами, фінансистами, аналітиками, бухгалтерами, а також власниками бізнесу.

“Курс є корисним як для малого та середнього бізнесу, так і для великих підприємств. Якщо виникла рутина з обробкою і впорядкуванням інформації, але немає коштів для дорогого програмного забезпечення, ця проблема вирішується Google Таблицями. Вони дозволяють  швидко і командно обробляти масив даних. Для великої компанії такий підхід забезпечує швидке внесення змін в обробку статистики і звітування, не чекаючи на правки програмістів. Взагалі даний курс підходить для всіх хто займається обробкою великої кількості інформації. Навчання стартує 11 червня, презентація відбудеться 9 червня о 13 год.” – каже Віталій.

Навчальна бізнес-платформа Space Up майже щодня відкриває можливості для людей, які бажають навчатися і розвиватися. Інформацію про навчальні програми, курси та заходи шукайте на сторінці  Space Up у фейсбуці.

Автор: Інна ЯКУБ’ЯК

Фото: Сергій ЧАЛЕНКО