ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

У Франції відкрилася виставка у стилі фешн-фотографія – проект українців знімали у Карпатах. ФОТО

1 липня у французькій галереї A space of photography відкрилася виставка українських фотографів Synchrodogs 

Synchrodogs працює у напрямку фешн-фотографія і сучасне мистецтво.

 Для проєкту "Трохи змінені"ф отографи поїхали на один місяць в Карпатські гори, щоб дізнатися, як далеко вдалося вдертися людям на території, що мали залишатися дикими, пише supportyourart.com

Фотографії Synchrodogs показують те, наскільки люди переплетені з природою та як, змінюючи навколишнє середовище, ми змінюємо себе. Проєкт ставить екологічне питання: «Як Земля починає виглядати внаслідок наших втручань в екологічні процеси?».

Таня Щеглова поділилась з нами своїми враженнями про виставку та місто Arles:

"Кожного року в Arles проходять одні з найбільших фестивалів по фотографії Voies off та Les Rencontres Arles. Місто буквально заполоняють галереї та видавництва, а з усього світу з‘їжджаються художники, куратори та просто люди, які цікавляться мистецтвом. Нас тут репрезентує агентство Handsome, що організувало виставку в A Space for Photography (21, rue des Arenes).

Показуємо свій новий проєкт Slightly Altered. Цікава ідея — обрати місто і щороку перетворювати його на одну величезну виставку. Здається, побачити тут все — неможливо, кожен будинок, двір, сад може виявитись простором для інсталяції, проєкція фото, виставки, лекції тощо. Місто буквально змінює свій вигляд, навіть будинки ззовні стають вщент обклеєними величезними плакатами, фотографіями, картинами". 

Світлини: Synchrodogs

 

Synchrodogs — дует Тані Щеглової та Романа Новена. Дует існує з 2008 року.

У 2011 році вони стали переможцями фотографічної премії Harpers Bazaar в Україні, у 2016 році італійський Vogue назвав їх найкращими фотографами, а у 2019 вони виграли конкурс Feature Shoot.

З 3 по 27 жовтня 2019 року в просторі Dymchuk Gallery пройде персональна виставка дуету фотографів.