Сьогодні у Коломиї відбудеться благодійна виставка-продаж фоторобіт Андрія Коника

Як повідомляло “Дзеркало Коломиї“, у Франківську та Коломиї проведуть посмертну благодійну виставку-продаж фоторобіт Андрія Коника.

У Коломиї виставку перенесено на вівторок 2 травня.

Пройде виставка на площі перед музеєм “Писанка” і триватиме протягом дня.

Про це повідомили на сторінці “Благодійної організації “Благодійний фонд “Коник Хелп”.

Хочемо повідомити, що в Коломиї та Івано-Франківську відбудеться виставка-продаж фоторобіт нашого Андрія Коника, яка планувалася ще давно самим Андрієм. Будуть представлені творчі фотороботи, автор яких вкладав всю свою душу у свою справу.

У цих фотографіях Ви знайдете те, чого інколи так не вистачає сучасному світу: спокій, щирість, сміливість, радість, тепло, й головне – жагу до життя. Ці фото несуть у собі всю любов їх автора до світу. А така любов зустрічається надто рідко, щоб ми могли нею нехтувати.

Ви зможете не тільки побачити фото, але й придбати їх відразу в рамці. Виручені з продажу кошти підуть на допомогу подрузі Андрія, онкохворій Юлії Дмитренок”.

Юля з Андрієм здружилися в лікарні, їх поєднала спільна біда. І сьогодні Юля бореться з хворобою. Вона справді потребує нашої допомоги, допомоги тих людей, які цінують життя.

Андрій хотів принести світу якомога більше добра. Тож берімо з нього приклад, і творімо добро разом.

Все це відбуватиметься під акустичний супровід музикантів – близьких друзів Андрія. Отож приходьте, будемо раді бачити Вас там, як був би радий сам Андрій”, – йдеться у повідомленні.

Читайте також: Пам’яті Андрія Коника – надзвичайного хлопця з Коломиї…