У Коломиї та Івано-Франківську відбудеться благодійна посмертна виставка-продаж фоторобіт Андрія Коника

У Коломиї та Франківську проведуть посмертну благодійну виставку-продаж фоторобіт Андрія Коника.

Про це повідомляється на сторінці “Благодійної організації “Благодійний фонд “Коник Хелп”, пише Дзеркало Коломиї.

Хочемо повідомити, що в Коломиї та Івано-Франківську відбудеться виставка-продаж фоторобіт нашого Андрія Коника, яка планувалася ще давно самим Андрієм. Будуть представлені творчі фотороботи, автор яких вкладав всю свою душу у свою справу.

У цих фотографіях Ви знайдете те, чого інколи так не вистачає сучасному світу: спокій, щирість, сміливість, радість, тепло, й головне – жагу до життя. Ці фото несуть у собі всю любов їх автора до світу. А така любов зустрічається надто рідко, щоб ми могли нею нехтувати.

Ви зможете не тільки побачити фото, але й придбати їх відразу в рамці. Виручені з продажу кошти підуть на допомогу подрузі Андрія, онкохворій Юлії Дмитренок.

Юля з Андрієм здружилися в лікарні, їх поєднала спільна біда. І сьогодні Юля бореться з хворобою. Вона справді потребує нашої допомоги, допомоги тих людей, які цінують життя.

Андрій хотів принести світу якомога більше добра. Тож берімо з нього приклад, і творімо добро разом.
Виставка-продаж триватиме протягом дня:

30 квітня – м.Коломия, Площа перед музеєм “Писанка”.
7 травня – м.Івано-Франківськ, Площа ім. Міцкевича.

Все це відбуватиметься під акустичний супровід музикантів – близьких друзів Андрія. Отож приходьте, будемо раді бачити Вас там, як був би радий сам Андрій”, – йдеться у повідомленні.

Читайте також: Пам’яті Андрія Коника – надзвичайного хлопця з Коломиї…