Сім прикарпатських міст, серед яких і Коломия, відмовилися приймати львівське сміття

Львівський міський голова Андрій Садовий опублікував на своїй сторінці у соцмережі відмови місцевих органів влади приймати сміття львів’ян.

Серед них – відмова Коломийської міськради, пише Дзеркало Коломиї.

Є одна “пісня”, яку організатори сміттєвої блокади Львова співають кожного разу, коли доводять ситуацію до межі екологічної кризи: “Садовий ні до кого не звертався, тому ніхто Львову не допомагає”. Щоб остаточно закрити це питання, викладаємо на сайті міської ради скани усіх відмов в допомозі від тих органів, до яких ми скеровували листи-прохання. Все що Львів просив – це тимчасовий прийом принаймні невеликої кількості ТПВ на легальні полігони за офіційну оплату“, – написав Садовий.

Читайте також: У селі на Франківщині посеред вулиці викинули партію сміття зі Львова. ВІДЕО

Відмовили приймати львівське сміття Коломийська, Івано-Франківська, Долинська, Калуська, Тлумацька, Тисменицька і Косівська міськради.

Зокрема, міський голова Коломиї відповів, що на місцевому полігоні не допускається захоронення твердих побутових відходів з-за меж Коломиї.

Читайте також: Хто з членів виконкому голосував за завіз 2000 тонн львівського сміття до Коломиї. ПОІМЕННО

В кожного, хто відмовляв Львову, була своя причина. Є об’єктивні причини, є політичні, є банальний страх і наслідки пресингу. Я лише хочу щиро побажати кожній громаді в Україні не опинитись в майбутньому в подібній ситуації, коли, не дай Боже, щось трапиться. В будь-якому випадку, на допомогу львів’ян ви завжди можете розраховувати”, – додав Садовий.

Скани відмов можна переглянути тут.

Читайте також: “Не шукай крайніх, а візьми і зроби”, — Гройсман розкритикував Садового через сміття.