“Не шукай крайніх, а візьми і зроби”, — Гройсман розкритикував Садового через сміття

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман вважає, що міський голова Львова Андрій Садовий має самостійно організувати вивезення сміття з міста, оскільки уряд уже зробив все необхідне для цього.

Про це Гройсман заявив на засіданні уряду у середу, коментуючи прохання Львова оголосити місто зоною надзвичайної екологічної ситуації, повідомляє Zaxid.net.

“Будь ласка, не шукай крайніх, а візьми і зроби, і продемонструй, як це треба робити для всієї країни. Бо робити винними тих, хто до цього не має жодного відношення – це, як мінімум, несправедливо, нечесно і не по-лідерськи”, – заявив Гройсман, риторично звертаючись до мера Львова, якого не було на засіданні Кабінету міністрів.

Гройсман також заявив, що неодноразово допомагав Садовому вивозити сміття з міста, але люди, які погоджувались приймати відходи на свої звалища, вже відмовляються це робити: “Бо вони не хочуть, щоб на їхню територію безкінечно возили сміття”.

Читайте також: На Прикарпатті незаконно передали у користування 12 ділянок, що належать Карпатському національному природному парку

“Чим тобі ще допомогти? Землю дали – вона тобі не підходить, гроші на рахунках в тебе є, проектну документацію тобі погодили, з французами я домовився… Що ще я маю зробити, щоб ти навів порядок у своєму місті?“, – звернувся Володимир Гройсман до телекамери із риторичними запитаннями.

Нагадаємо, що львівська мерія заявляє про відмову навколишніх полігонів ТПВ приймати сміття зі Львова, причому це стосується не лише Львівщини, але й інших областей.

З початку року ЛОДА двічі (у січні і березні) сприяла вивезенню сміття, домовляючись на кілька днів з навколишніми полігонами ТПВ.

В кінці квітня представники ЛОДА, Львівської облради і міськради за участі віце-прем’єра Володимира Кістіона підписали меморандум з мерами навколишніх міст про вивезення протягом двох років сміття на їхні сміттєзвалища. Однак цей меморандум не виконується, оскільки мери райцентрів відмовляються приймати обумовлені обсяги сміття.

Читайте також: У Коломиї на аукціон виставлять нежитлові приміщення, що належать громаді міста.