ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

"Укрзалізниця" має намір перевозити поштові відправлення

У контейнерах, які Укрзалізниця має намір включити до складу деяких пасажирських поїздів, планується перевозити поштові відправлення.

Як повідомила прес-служба "Укрзалізниці" з посиланням на операційного директора компанії В'ячеслава Єрьоміна, залізниця - прогнозований та стабільний вид транспорту, який зможе забезпечити доставку відправлень практично будь-яких розмірів.

За його словами, залізниця — прогнозований та стабільний вид транспорту, що зможе забезпечити чітку доставку відправлень практично будь-яких розмірів.

У цій послузі зацікавлені наші поштові оператори. Наразі ми ведемо з ними переговори, і вже зараз вони дуже зацікавлені в цій послузі, адже їхні клієнти зможуть завжди вчасно отримати свій вантаж, незалежно від погоди та інших факторів, які впливають на автотранспорт”, — зазначив Вячеслав Єрьомін.

Він додав, що ця послуга надаватиметься аналогічно вагонам-автомобілевозам та жодним чином не вплине на якість і швидкість пасажирських перевезень. Для перевезення поштових відправлень планується використовувати фітингові платформи, які буде модернізовано під візки пасажирських вагонів.

Наразі компанія веде переговори з поштовими операторами.

Нагадаємо: "Укрзалізниця" продаватиме квитки на всі поїзди до Польщі онлайн