Хто з членів виконкому голосував за завіз 2000 тонн львівського сміття до Коломиї. ПОІМЕННО

Як повідомляли раніше, 2 липня без будь-якого громадського обговорення та погодження мешканців на екстреному засіданні виконавчий комітет Коломийської міськради дає дозвіл прийняти на тимчасове зберігання зі Львова 2 тис. тонн сміття на коломийський полігон твердих побутових відходів  (вул. Шарлая). Офіційно того ж дня з таким проханням до місцевої влади звернувся мер Львова, лідер “Самопомочі” Андрій Садовий.

Засідання виконкому відбулося близько 18 години і тривало майже 1,5 години. 14  членів виконкому підтримали це рішення. І вже наступного дня, вдосвіта у неділю, до Коломиї прибули перші дві вантажівки з 40 тоннами сміття.

Під тиском громади, мешканців прилеглих до полігону мікрорайонів виконком Коломийської міськради через три дні скасовує своє рішення про готовність приймати сміття зі Львова.

Виходячи з відповіді на інформаційний запит стало відомо, що у позачерговому засіданні виконкому 2 липня брали участь 14 членів.

Публікуємо їхній перелік:

Ігор Слюзар — міський голова Коломиї.

Володимир Андріїшин  — приватний підприємець, депутат попереднього скликання міськради. Балотувався на посаду депутата від “УНП”.

Володимир Бойцан — заступник міського голови з гуманітарних питань.

Олег Дячук — заступник міського голови з земельних питань.

Любомир Жупанський — секретар міськради.

Інна Колесник — юрист. Балотувалася на посаду депутата від партії “Укроп”.

Сергій Коцюр — перший заступник міського голови.

Тарас Кухтар  — керуючий у справах виконкому.

Андрій Куничак  — балотувався на посаду депутата від “БПП “Солідарність”.

Роман Остяк  — генеральний директор ПрАТ “Дятьківці”. Балотувався на посаду депутата від “Об’єднання “Самопоміч”.

Віталій Риндич — приватний підприємець.

Йосип Тодорів  — голова Коломийської міськрайонної організації ветеранів Афганістану. Депутат міськради попереднього скликання. Балотувався на посаду депутата від “Народного руху України”.

Ірина Трачук  — директор Коломийського центру соціальної реабілітації дітей інвалідів. Балотувалася на посаду депутата від “Об’єднання “Самопоміч”.

Богдан Федорук — заступник міського голови з комунальних питань.