ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

У Коломиї підсипають щебенем та профілюють дороги. ФОТО

Поки погода не дозволяє стелити асфальт, то комунальники не втрачають час і щебенять вулиці. Тепла зима та весна цьому сприяє, тому роботи не зупиняються, повідомив у фейсбуці міський голова Богдан Станіславський.
Від початку 2023 року КП «Полігон-Екологія» защебенили заїзди до садка №14 (вул. Лисенка), до садка №2 (вул. Сніжна), до садка №16 (вул. Грушевського), до ліцею №5 (вул. Грушевського), до ліцею №3 (вул. Мазепи).
Також підсипали заїзди, частини вулиць та вулиці: Самійленка, Валову, Гулака-Артемовського, Кульчицької, Сковороди, Нечая, Родини Окуневських, Соборну, Об’їзну, Покутську, Героїв УПА, Лотоцького, Цегельняну, Степову, Авраменка, Квіткову, Білозора, Січинського, Касіяна, Дадинюка, Королівську, Гнатюка, Бодруга, Палія, Петрука, Недільського, Кривоноса, Онищука, Млинську, Шкільну. У Королівці защебенили вулиці Приміську, Коломийську, Королівську, а у Воскресінцях – Урочище Левада.
"Список справді великий. Це не дивно, бо маємо багато прохань від мешканців підсипати ту чи іншу дорогу. Цими днями комунальники працюють на вулиці Шепарівській. Як закінчать, то будуть переходити на інші заплановані вулиці як в Коломиї, так і в селах громади.
На більшості з цих вулиць ніколи не було асфальту, або якщо і був – то дуже давно. Коли немає твердого покриття, то є болото. А щебенування та вирівнювання профілю дозволяє прибрати болото на цих дорогах та покращити якість проїзду транспорту й руху пішоходів", - підсумував мер.