ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Триває конкурс світлин біля фонтана від БФ "Покуття": фото учасників

Як повідомляли, Благодійний фонд "Покуття" оголосив традиційний конкурс світлин біля фонтана "Водограй любові", який проводить вже шостий рік поспіль.


Принагідно нагадуємо умови конкурсу: - до 4 травня (22 год.) включно надіслати своє фото, зроблене на фоні фонтана, у приватні повідомлення на сторінку Благодійний фонд "Покуття" у Фейсбук або в коментарі під дописом на сторінці фонду - обов'язково вказати ім’я, прізвище та контактний номер телефону


- поширити допис фонду про фотоконкурс на своїй сторінці
Опісля на сторінці фонду у Фейсбуці триватиме голосування за кращу світлину. Переможця визначать читачі за допомогою "вподобань".Вікових обмежень для участі НЕМАЄ. Автор світлини, яка набере найбільше лайків, отримає подарунок.Вашій увазі - наступна партія учасників цьогорічного конкурсу.


Тож переходьте на сторінку фонду і проголосуйте за вподобану вами світлину.

 Нагадаємо, 2016 року БФ "Покуття" з ініціативи засновника фонду Андрія Іванчука подарував коломиянам світломузичний фонтан "Водограй любові". Спорудження фонтана тривало 60 днів. Всі роботи проводилися за фінансування фонду, І до 775-річчя Коломиї, 19 серпня 2016-ого, відбулося урочисте відкриття фонтана. І вже шостий рік поспіль напередодні Великодня фонд проводить конкурс світлин біля фонтана.


До теми: Конкурс світлин біля фонтана "Водограй любові" від БФ "Покуття": перші учасники.   


 Конкурс світлин біля фонтана "Водограй любові" від БФ "Покуття": наступні учасники.


Конкурс світлин біля фонтана "Водограй любові" від БФ "Покуття": нові учасники.


Підписуйтесь на нас у FacebookТelegram та Instagram, щоб отримувати перевірені й оперативні новини.