ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

На Прикарпаття завітав митрополит Київський і всієї України Епіфаній. ФОТО

У суботу, 5 листопада, на Прикарпаття завітав митрополит Київський і всієї України Епіфаній. Про це повідомила Світлана Онищук, голова Івано-Франківської ОДА.
"Ми вітали предстоятеля Православної церкви в Івано-Франківську у храмі Всіх Святих Землі Української. Спільно помолилися за наших воїнів та Перемогу України у цій жорстокій війні. Митрополит у своїй проповіді зауважив, що на наше покоління покладено велику місію - завершити цю запеклу війну з росією, яка точиться вже не одне століття. Ми неодмінно переможемо і обов'язково відбудуємо нашу країну. Український народ непереможний і сьогодні єдиний як ніколи та рухається шляхом правди, який неодмінно призведе нас до Перемоги.
Також відслужили поминальну панахиду за протоієреєм Василем Бураком - засновником і першим настоятелем цього храму. Сьогодні його справу продовжує син - о. Юрій. Дуже багато зусиль прикладає отець, щоб цей храм добудувати і гідно довести до завершення розпочату батьком справу. Раніше ми домовилися з отцем Юрієм за спільний проєкт - реабілітаційний центр для наших військових, який буде створений на першому поверсі цього храму. Вірю, що вже найближчим часом ми втілимо цей унікальний задум, який поєднає в собі не тільки фізичну і моральну реабілітацію, але й духовну. Також митрополит Епіфаній нагородив Орденом великомучениці княгині Ольги дружину покійного о. Василя Марту Бурак за жертовну любов та віддану працю на благо Помісної Української Православної Церкви.
Разом із митрополитом ми завітали до храму Архистратига Михаїла, де також із вірянами помилилися за Україну.
Надзвичайно радіємо візиту митрополита на Прикарпаття і вдячні за Його колосальну підтримку та працю на благо нашої Церкви. І як слушно зауважив предстоятель: "Головне мати тверду віру. Добро завжди перемагає зло, а після темряви, завжди з'являється світло".
Слава Ісусу Христу! Слава Україні!" - йдеться у дописі.