ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

На Коломийщині стартував новий навчальний рік. Другий рік в умовах війни… ФОТО

Очільник району Любомир Глушков відвідав Ліснохлібичинський ліцей Отинійської селищної територіальної громади та привітав педагогів, учнів, батьків з початком навчального року та Днем знань.

Начальник Коломийської районної військової адміністрації Любомир Глушков подякував всім за працю, підготовку закладу до нового навчального року, за активну підтримку Збройних Сил України. У своєму виступі, звернув увагу присутніх на дотриманні правил безпеки в умовах воєнного стану, особливо під час навчального процесу.

На першому уроці поспілкувався з учнями 11 класу, які стоять на порозі дорослого, самостійного життя: «Ми робимо все для нашої перемоги! Маємо надію, що ви старанно навчаючись, зробите все для того, щоб наша країна процвітала, щоб вона була величною, сильною, могутньою, незалежною! Мирного неба та успішного вам навчання у новому році!».

В Ліснохлібичинському ліцеї навчатимуться 325 учнів, з них 9 учнів з числа внутрішньо переміщених осіб. Цього року їхні ряди поповнили 29 першокласників.

Коломийська РДА