Обласна федерація футболу збирає гроші на лікування Тараса Яворського

Як повідомлялося раніше, 24 липня у Коломиї 16-річний місцевий юнак жорстоко побив екс-заступника міського голови Коломиї, заступника голови Івано-Франківської обласної федерації футболу Тараса Яворського.

Лікарі констатували у потерпілого забій головного мозку, перелом кісток черепа, множинні забійні садна м’яких тканин голови та обличчя.

Тарасу Яворському зробили трепанацію черепа, декілька оперативних втручань до головного мозку.

Івано-Франківська обласна федерація футболу звернулася до футбольного активу області з проханням допомогти зібрати кошти на лікування коломиянина.

Тарас не приходить до тями, лікарі роблять все можливе, проте ніяких прогнозів не дають. Понівечений та ледь живий Тарас направлений до Івано-Франківської лікарні. Ми всі завжди віримо, що лихо омине нас, проте від такого не застрахований ніхто з нас. Так і родина Тараса, не чекаючи такого повороту долі, виявилася не готовою оплатити численні оперативні втручання та маніпуляції“, – йдеться на сайті Івано-Франківської обласної федерації футболу.

Читайте також: Юнака, який побив у Коломиї екс-заступника міського голови Тараса Яворського, взяли під варту.

Також повідомляється, що 27 липня на своєму засіданні виконавчий комітет обласної федерації футболу прийняв рішення виділити родині Яворських для закупівлі медпрепаратів 5000,00 гривень, також членами виконкому та присутніми на нараді, присвяченій старту нового футбольного сезону, представниками футбольних клубів було зібрана певна сума грошей.

Івано-Франківська обласна федерація футболу звертається до футбольних команд, арбітрів, спостерігачів арбітражу, футбольного активу області з проханням надати посильну грошову допомогу, яку спрямують на лікування Тараса Яворського.

З усіх питань надання грошової допомоги просять звертатися в офіс ІФФФ (м. Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 80). Телефон – (0342) 53-11-14.

Номери картки ПриватБанку дружини Тараса Яворської Тетяни:

гривня – 5168 7427 0607 1119,

USD – 5168 7427 0607 0970,

Євро – 5168 7427 0607 0988.

Читайте також: Коломиян просять допомогти родині екс-заступника мера, якого побили ледь не до смерті.