Про це повідомляється на сайті обласної прокуратури, передає "Дзеркало Коломиї".
Установлено, що службові особи Калуської міської ради, будучи наділеними організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями, зловживаючи своїм службовим становищем, діючи умисно, всупереч інтересам територіальної громади міста, в інтересах третіх осіб, спрямували бюджетні кошти на поповнення внесків в статутні фонди комунальним підприємствам (організаціям) міста Калуша без розроблення відповідних програм, на безповоротній основі, при збитковості цих підприємств.
Вказаними діями інтересам територіальної громади міста завдано збитки на загальну суму понад 60 мільйонів гривень, що спричинило тяжкі наслідки.
За вказаним фактом до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення службовими особами Калуської міської ради кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України та розпочато досудове розслідування.
Популярні новини
Юні легкоатлети з Коломиї серед призерів турніру в Городенці
28 Березня 2026
Коломиянин отримав академічну стипендію Президента України
27 Березня 2026
Коломиянин отримав академічну стипендію Президента України
27 Березня 2026
Кому підходить робота дистанційно та як шукати її без вигорання
27 Березня 2026
Skoda Kodiaq — преміальність за помірною ціною
27 Березня 2026

