ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

З травня 2019 в Україні можна змінювати оператора без зміни номера телефону


З 1 травня в Україні запрацює послуга із перенесення абонентських номерів для користувачів мобільного зв'язку.Про це йдеться у відповіді Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, інформує "ЕП".

У Нацкомісії нагадали, що з 4 лютого по 30 квітня проходить дослідна експлуатація послуги перенесення абонентських номерів мобільними операторами спільно з держпідприємством "Український державний центр радіочастот". У документі також ідеться:

"Наступним кроком є ​​впровадження перенесення абонентських номерів на телекомунікаційних мережах мобільного зв'язку з 1 травня".

Готовність до запуску послуги також підтвердили всі найбільші оператори мобільного зв'язку.

Як зазначає видання, впровадження послуги з перенесення номера в Україні відбувається на три роки пізніше затвердженого графіка і з запізненням на 20 років порівняно з іншими країнами.

У той же час, мобільні оператори при розгортанні 4G-мереж продовжують підвищувати тарифи і змушують абонентів платити все більше і більше. У цій ситуації можливість зміни оператора зі збереженням номера дозволить користувачам показати незгоду з політикою оператора і зможе опосередковано впливати на формування тарифів і надання послуг.