ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

"Все було добре, поки Слюзар із секретарем не зрозуміли, що Пак не буде ручним", — Геннадій Романюк

На минулій сесії Коломийської міської ради депутати проголосували за виключення Володимира Пака зі складу виконавчого комітету міськради.

Ініціатором цього рішення був міський голова Ігор Слюзар, а причиною стало критичне щодо міської влади інтерв’ю вже колишнього члена виконкому тижневику “Дзеркало Коломиї“.

У цьому інтерв’ю Володимир Пак, зокрема, сказав: “Для того, щоб красти, потрібно показувати й певні результати. Інакше можливе збурення людей, можливі протестні акції. Тому поряд із задоволенням своїх меркантильних інтересів влада, звичайно, щось робить і для міста й громади…”.

Саме ці слова В. Пака й стали причиною виключення його із виконкому.

Цю подію прокоментував депутат міськради від "Народного контролю" Геннадій Романюк.

“Володимир Пак не впливав на прийняття рішень виконкому, і І. Слюзар міг під видимістю демократії не звертати увагу на Пакові голосування і виступи, але новоспечені вожді, сколотивши керовану абсолютну більшість у виконкомі і в раді, дуже дратуються з приводу того, що хтось може мати іншу думку і врешті-решт свій хребет.

Формував виконком Слюзар за квотним принципом, і Пак став членом виконкому за квотою “Народного контролю”. Все було добре, поки Слюзар із секретарем Жупанським не зрозуміли, що ні депутати з “Народного контролю”, ні Пак не будуть ручними. На цьому демократія закінчилася”.Нагадаємо, на сайті триває голосування: “Чи правильно зробила Коломийська міськрада, виключивши з виконкому В. Пака за критику влади?”

Проголосувати можна на головній сторінці сайту у стрічці новин.

Читайте також: Об’єктивна критика влади чи безпідставні звинувачення у корупції: за що з виконкому виключили В. Пака? +ВІДЕО