ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

На Городенківщині обговорили перспективи формування об’єднаних територіальних громад. ФОТО

Під головуванням голови районної ради Івана Мандича та керівника апарату райдержадміністрації Степана Михайлюка відбулася робоча нарада з сільськими головами щодо перспектив формування об’єднаних територіальних громад.


Зокрема Росохацький, Виноградський, Острівецький сільські голови одноголосно підтвердили рішення своїх громад про входження до Городенківської ОТГ, яка затверджена Перспективним планом.


В той же час негативно сприйняли інформацію про можливе їх “примусове” включення до Гвіздецької ОТГ і назвали ряд причин з даного приводу. Вільхівський, Корнівський , Кунисівський, Копачинський, Далешівський, Михальчівський, Семаківський сільські голови та Чернелицький селищний голова вчерговий раз обговорили перспективи функціонування Чернелицької ОТГ, передбаченої Перспективним планом. Більшість сільських голів не вірять у самодостатність цієї ОТГ і висловлюються за входження до Городенківської ОТГ.


Дані консультації триватимуть при відповідній комісії облдержадміністрації. Адже досі в районі немає жодної об'єднаної територіальної громади.


До теми: Коломийська ОТГ: Саджавка та Кубаївка.