ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Водноспортивний комплекс у Коломиї розширюється: нові деталі про будівництво та фото проекту

У Коломиї триває будівництво одного з найбільших водноспортивних комплексів в Україні. Торік держава за сприяння народного депутата Андрія Іванчука виділила на будівництво 17 мільйонів гривень.

Проект без перебільшення - грандіозний. Однак, не все можна передбачити в процесі будівництва.Так, за словами міського голови Ігоря Слюзара, будівельники зіткнулися з ґрунтовими водами, які не передбачалися в проекті водовідведення, повідомляє Дзеркало медіа.

Висновки геологів два роки тому показали нижчий рівень води від того, який виявився насправді.

Тому довелося здійснювати додаткові роботи, не передбачені проектом. На сьогоднішній день ґрунтові води довкола комплексу здреновані. Разом з тим початковий проект комплексу розширено спорудженням ще одного басейну (на фото проекту нижче).

Читайте також: Басейни, тенісні корти, зали для боротьби: у Коломиї триває будівництво водноспортивного комплексу. ВІДЕО
- Утримання такого комплексу з тренажерними, спортивними залами, залами для боксу, басейнами - дороге задоволення, - каже Ігор Слюзар, - лише за енергоносії обійдеться міській казні в шість мільйонів гривень за рік. Мусимо там створити й комерційні об'єкти, заклади громадського харчування тощо.

Фото проекту водноспортивного комплекту ззовні ТУТ.

Автор: Андрій МАЛАЩУК