ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Відоме ймовірне місцезнаходження лижника, котрий на Різдво заблукав у горах

На Закарпатті стало відомо про ймовірне місцезнаходження Ігоря Грищенка. Це турист, який 3 дні тому зник у горах.

Увесь цей час друзі та рідні вірили, що чоловік виживе, адже він професійний лижник, інформує управління ДСНС України, пише Дзеркало медіа.

Відомо, що чоловік живий. І нині рятувальники намагаються дістатися до нього. Вже кілька днів у реґіоні надскладна погодна ситуаці

Пошукові роботи впродовж 9 січня проводилися трьома групами у двох напрямках: залізнична станція "Оса" Свалявського району – ущелина г. Великий Верх;  г. Стій Свалявського району - напрямок до закинутих будівель колишньої військової частини.

О 15:30 родичі заблукалого лижника повідомили рятувальникам про те, що він вийшов на телефонний зв’язок зі своїм товаришем та у короткій розмові повідомив своє ймовірне місце знаходження. Тож, рятувальники спрямували свою пошукову операцію у напрямок вказаних координат.

Загалом у пошуку від ДСНС беруть участь 39 рятувальників та 7 одиниць техніки: гірські пошуково-рятувальні відділення с. Н.Ворота, м. Мукачево, м. Рахів, м. Ужгород, смт Міжгір’я, та спеціалізованого центру швидкого реагування м. Дрогобич Львівської області. Також допомагають професіоналам ДСНС волонтери, лісники та поліція.

Станом на 06:00 заблукалого туриста не знайдено, пошукові роботи тривають.

Читайте також: У різдвяну ніч в Карпатах загинув 1 турист, ще двох досі не знайшли

Економимо ваш час: підписуйтеся на наш канал у Телеграмі – там публікуємо тільки 2-3 найважливіші новини за день!