ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Від видобувної галузі до бюджету Коломийщини надійшло понад 200 тис. грн податку

Протягом останніх двох років на Прикарпатті вперше за кілька десятиліть стабілізувалася робота видобувної галузі. Видобуток газу зріс удвічі, відповідно збільшилися й податкові надходження.

Цього року суб’єкти підприємницької діяльності, які займаються видобуванням природного газу і перебувають на обліку в ГУ ДФС в Івано-Франківській області, станом на 1 жовтня сплатили до зведеного бюджету 77,8 млн грн податку на доходи з фізичних осіб. З них у місцеві бюджети надійшло 46,7 млн грн, інформує КУРС.

Зокрема:


"Нафтогазовий комплекс займає одне з провідних місць серед галузей господарства області.

Видобування вуглеводнів у 2018 році здійснювалося на території 10 адміністративно-територіальних одиниць: Богородчанського, Долинського, Калуського, Коломийського, Косівського, Надвірнянського, Рожнятівського, Снятинського районів та міст Болехова і Яремче", – пояснює директорка департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури Івано-Франківської облдержадміністрації Жання Табанець.За дев’ять місяців цього року, зазначає Табанець, на території Прикарпаття видобуто 263,6 тис. тонн нафти та 82,3 млн м. куб. природного газу. Станом на 1 жовтня підприємства паливно-енергетичного комплексу сплатили до бюджетів усіх рівнів 2,7 млрд грн, що на 18,3% більше, ніж за дев’ять місяців 2017 року, в тому числі до місцевого бюджету 2,05 млрд грн – це у 4,5 рази більше за попередній період минулого року. Крім того, цього року за користування надрами для видобування нафти, газу сплачено рентної плати 1,94 млн грн, що на 21,3% більше за відповідний періоду минулого року.


Читайте також: Івано-Франківськгаз застерігає: міста-боржники посеред зими можуть залишитися без тепла