ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Вибори до Коршівської ОТГ. Як міркують мешканці

У Коршеві в неділю пройшли вибори депутатів і голови об'єднаної територіальної громади. На голову ОТГ балотувалися три кандидати-самовисуванці: Ярослав Савчук, Василь Гуменюк, Петро Петрів.

Перемогу здобув підприємець з села Ліски 52-річний безпартійний Ярослав Савчук. За нього віддали свої голоси 1.244 виборці з 4.356 зареєстрованих; за Василя Гуменюка проголосували 1070 виборців, за Петра Петріва - 27.

Мешканці села, з якими ми поспілкувалися після оголошення результатів, вважають вибори складними, з залученням підкилимних технологій.

Між обраним Ярославом Савчуком і директором школи с. Ліски, депутатом районної ради Василем Гуменюком, який набрав у підсумку менше голосів, йшла важка конкуренція.

Районна влада робила ставку на Гуменюка, як на доброго господарника й людину авторитетну в селі (до того ж цілком лояльного до неї - влади).

До Савчука ставлення адміністрації трохи інакше - як до опозиціонера.

Місцеві мешканці, здається, однаковою мірою поважають обидвох, хоч відзначають непростий характер Савчука. Але грати в передвиборчій агітації слід акуратно й делікатно. Бо можна переграти.

Один коршівський громадський активіст вважає причиною поразки Гуменюка надто наполегливе його лобіювання з боку влади. Людям це не сподобалося.

Що ж, міркування досить суб'єктивне, та зерно, очевидно, в ньому  є.

АВТОР: Андрій МАЛАЩУК

Читайте також: Коршів замикає рік створенням ОТГ. ФОТО

Економимо ваш час: підписуйтеся на наш канал у Телеграмі – там публікуємо тільки 2-3 найважливіші новини за день!