ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Галичанщина готується до Всеукраїнської Патріаршої прощі


 У с. Крилос, Галицького району, триває підготовка до Всеукраїнської Патріаршої прощі.
Саме про це йшлося на спільному засіданні оргкомітету Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ та облдержадміністрації, інформує ІФ ОДА.


Учасники засідання обговорили стан готовності до проведення Всеукраїнської Патріаршої прощі до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої в с. Крилос Галицького району з нагоди 30-ї річниці виходу з підпілля Української греко-католицької церкви.


"Цьогоріч ми очікуємо і готові прийняти ще більше прочан, і я хочу запевнити, що на сьогодні проводиться підготовка щодо комфортних умов перебування та гарантування безпеки учасників прощі", - сказав Ігор Пасічняк, заступник голови облдержадміністрації.


Зазначалося, що в області здійснено комплекс заходів щодо належної організації руху автотранспорту. Проведено необхідні санітарно-епідеміологічні заходи в с. Крилос, спрямовані на забезпечення належного санітарно-епідеміологічного стану. Виділено карети швидкої медичної допомоги для супроводу прочан, а також організовано волонтерську медичну службу та ін.


Наголошувалося на тому, що проща проводиться насамперед для людей, а тому слід врахувати усі моменти. Важливо також усунути недоліки, допущені в попередні роки, аби забезпечити цьогоріч комфортне перебування гостей, які прибудуть на Всеукраїнську Патріаршу прощу.