ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

В Україні петиція про законодавче посилення покарання для педофілів набрала достатню кількість голосів

Петиція про законодавче посилення покарання для педофілів набрала необхідну кількість голосів. Тепер її мають розглянути в Парламенті.

На момент написання статті, за неї проголосували 26 тисяч 935 осіб з 25 тисяч необхідних. Почали збирати підписи 27 травня. У тексті наголошується, що два роки тому був розроблений законопроект, спрямований на захист дітей від сексуального насильства, який і досі проходить допрацювання, інформує Гордон.

 “Для протидії “епідемії” сексуального насильства над дітьми в Україні необхідні зміни до законодавства. Ще два роки тому колектив авторів, який складається з адвокатів, представників поліції та прокуратури, лікарів, народних депутатів та кримінологів, розробив законопроєкт №6607, спрямований на захист дітей від сексуального насильства. Здавалося б, захист дітей від сексуальної наруги – це прямий обов’язок будь-якої відповідальної держави.
Але вже два роки законопроєкт проходить доопрацювання. За цей період часу авторський колектив змушений був тричі доопрацьовувати законопроєкт, шукаючи “золоту середину”. Кожен наступний варіант – це компроміс між правами дітей та правами злочинців”, – ідеться в тексті петиції.

Законопроект пропонує три новації, але нижче вони викладені в компромісному з захисниками прав злочинців варіанті.

У документі наголошують, що хімічну кастрацію вже застосовують до осіб, які вчинили сексуальне насильство над дітьми, у США, Великобританії, Німеччині, Польщі, Чехії, Південній Кореї, Аргентині, Росії, Казахстані.

“Звертаємося до народних депутатів. Зволікання із прийняттям законопроєкту №6607 має дуже високу ціну – скалічені життя дітей”, – заначають автори петиції.

З текстом петиції можна ознайомитися на сайті електронних петицій.