ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

"Укрзалізниця" запустила функцію онлайн-замовлення спеціальних вагонів для людей з інвалідністюВчора, 13 вересня,"«Укрзалізниця" запустила функцію онлайн-замовлення спеціальних вагонів для людей з інвалідністю.


Про це поінформував голова "Укрзалізниці" Євген Кравцов,пише  Фіртка з посиланням на Слово і Діло."На сайті "Укрзалізниці" сьогодні є послуга онлайн-замовлення спеціальних вагонів для людей із інвалідністю», - написав Кравцов.Відзначимо, зараз у компанії є 15 спеціальних вагонів, 12 надаються на замовлення, а ще три курсують за постійними маршрутами.


Для того, щоб замовити поїздку в такому вагоні, слід зареєструватися в кабінеті користувача, ввести особисті дані та інформацію про маршрут. Обов'язково вказати, чи потрібна пасажирові допомога працівників вокзалу під час посадки та висадки із поїзда, уточнити, чи буде в дорозі супроводжуючий.


Далі - на електронну пошту відправляють бронь-замовлення.«Вже можу анонсувати: на черзі послуги з онлайн-замовлень вагонів-автомобілевозів та лист очікування (довгоочікуваний) під час придбання квитків», - додав Кравцов.