ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

У мережі з'явився фільм з Тіною Кароль, де вона постала в образі брюнетки. ВІДЕО

У мережі з'явився фільм, де зіркова франківчанка Тіна Кароль спробувала себе як акторка.

Так, у Мережі з'явилася короткометражна картина режисера Євгена Баранова, у якій Кароль виконала головну роль, інформує ТСН.

Тіна грає дівчину, яка намагається вибудувати стосунки з коханим, але її ніяк не відпускають фантоми її колишніх хлопців.

"Колишні" – це інтелектуальне кіно. У ньому розкрито запитання важкого вибору людини в боротьбі між минулим і сьогоденням. І цей вибір визначає її завтрашній день", – каже автор ідеї фільму Вікторія Баранова.

У кіношному амплуа Тіну Кароль не впізнати: без червоної помади і в чорній перуці, співачка максимально змінилася для фільму. Незмінним, мабуть, залишився тільки її пронизливий погляд.

"Тіна Кароль - характерна акторка, вона існує в фільмі на межі ігрового і документального кіно", - сказав режисер фільму Євген Баранов.

Зауважимо, що фільм взяв перші премії на кількох міжнародних кінофестивалях, серед яких перемога в номінації "Найкращий короткометражний фільм" на Міжнародному кінофестивалі Best Shorts Competition. Тіна Кароль також була удостоєна премії за "Найкращу жіночу роль" на Міжнародному кінофестивалі SFAAF.