ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

"Гуцулка Ксеня" отримала гран-прі на кінофестивалі в Японії. ФОТО

"Гуцулка Ксеня" отримала головну нагороду кінофестивалю в Японії. 

Створений за підтримки Держкіно фільм режисерки Олени Дем’яненко отримав Ґран-прі кінофестивалю Mt.FUJI-ATAMI FILM FESTIVAL (Японія) та вийде у кінотеатральний прокат Японії, інформує Фіртка.

Натурні зйомки фільму відбулися у Карпатах та Ворохті. 

"Вітаю команду фільму з перемогою! Прекрасно, що перший за новітньої історії кіно український мюзикл, створений за підтримки держави, отримав міжнародне визнання. Маємо вагомий доказ того, що українське кіно і культура в цілому, оновлені та представлені модерновою мовою, надзвичайно цікаві світу", - зазначив голова Держкіно Пилип Іллєнко.

Фестиваль проходив з 28 червня по 1 липня в курортному містечку Атамі, що має статус "японського Голлівуду". На розгляд відбіркової комісії цього року було надіслано понад 1200 фільмів з усього світу. До програми ігрового кіно разом з "Гуцулкою Ксенею" було відібрано лише п’ять картин.

Головний приз Atami Film Festival 2019 Alena Demyanenko вручила зірка японського кіно Каорі Момої (Kaori Momoi).

Фільм "Гуцулка Ксеня" створено за мотивами однойменного твору основоположника модерної української оперети Ярослава Барнича, творчість якого тривалий час в Україні була забороненою. З Америки до Ворохти прибуває група американців з важливою місією – знайти наречену для молодого Яро. Батько юнака залишив заповіт, за яким Яро отримає у спадок мільйон доларів, якщо одружиться зі свідомою українкою.

Нагадаємо: Коломиянка Христина Федорак зіграла роль у фільмі "Гуцулка Ксеня".