3-го червня минуло дев’ять років, як загинув Тарас Сенюк – Герой України, полковник Збройних сил України, командир 95-ї окремої десантно-штурмової бригади.
У річницю загибелі Героя рідні, друзі, військові та громадськість зібрались на Алеї Слави, щоб віддати шану захиснику, повідомив у фейсбуці міський голова Богдан Станіславський.
"Війна не почалась 24 лютого 2022 року. Війна почалась у 2014-му. Тарас Сенюк став першим з Коломиї, хто загинув у російсько-українській війні. Він був сильним, відважним та щирим патріотом, взірцевим військовим.
Ми цінуємо героїзм Тараса і все, що він зробив, аби ми були зараз тут. Ми пам'ятаємо його та будемо пам'ятати. І обов'язково прикладемо всіх можливих зусиль, щоб майбутні покоління також знали, яким він був і що зробив заради вільної України. Честь і слава захиснику!" - йдеться у дописі.
![](../../../../images/general/2023/06/04/20230604150910-9816.jpg)
![](../../../../images/general/2023/06/04/20230604150852-1096.jpg)
![](../../../../images/general/2023/06/04/20230604150832-5789.jpg)
![](../../../../images/general/2023/06/04/20230604150812-8660.jpg)
![](../../../../images/general/2023/06/04/20230604150752-9742.jpg)
![](../../../../images/general/2023/06/04/20230604150729-7353.jpg)
![](../../../../images/general/2023/06/04/20230604150712-8369.jpg)
![](../../../../images/general/2023/06/04/20230604150636-2724.jpg)
![](../../../../images/general/2023/06/04/20230604150616-9752.jpg)
![](../../../../images/general/2023/06/04/20230604150553-9274.jpg)
![](../../../../images/general/2023/06/04/20230604150530-8736.jpg)
![](../../../../images/general/2023/06/04/20230604150509-7278.jpg)
![](../../../../images/general/2023/06/04/20230604150449-9880.jpg)