ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Мер Коломиї Ігор Слюзар і депутат міської ради Ігор Ільчишин оглянули хід робіт на Лисенка. ФОТО

Міський голова Ігор Слюзар і депутат міської ради Ігор Ільчишин проконтролювали ремонт міжквартальних проїздів у мікрорайоні Лисенка. Понад 50 років мешканці очікували на початок робіт і після систематичних депутатських звернень депутата округу Ігоря Ільчишина, в 2019 році необхідну суму коштів заклали в бюджет.

У ході діалогу з представниками влади, мешканці будинків подякували за виконані прохання й обговорили з Ігорем Слюзарем та Ігорем Ільчишиним наступні кроки щодо покращення проживання в Коломиї загалом і мікрорайоні Лисенка зокрема.

Представники ОСББ поскаржилися міському голові, що власники деяких квартир не живуть у будинку, а тому й внески не сплачують. Таким чином, створюється додаткове фінансове навантаження на решту сусідів.

«Власним коштом ми зробили внутрішню та зовнішню каналізації, поставили п’ять дверей і 16 вікон. Зараз робимо відводку. Загалом витратили понад 200 тисяч гривень», - каже голова ОСББ Лисенка, 12 Ірина Данькевич.

Ігор Слюзар порадив вирішувати питання в судовому порядку. Механізми отримання коштів прописані в законодавстві України.

Читайте також: Фонтан від "Покуття" в Городенці: будівництво перейшло на новий етап. ФОТО

Роботи з облагородження Лисенка 6, 10, 12 тривають. Зокрема, працівники «Полігону Екологія» встановлюють нові бордюри. Сам проїзд трохи розширили, щоб спеціалізований транспорт, на зразок пожежної, міг спокійно проїхати. Окрім того, працюють над встановленням дощових зливів, адже поруч із деякими будинками їх не було взагалі й під час тривалих дощів людей підтоплювало.

На черзі – ремонт міжквартальних проїздів на Лисенка, 1 та Січових Стрільців, 25, поруч із Ткацьким озером.