19 серпня, на День міста, у Коломиї дві дуже сильні та професійні команди з футболу визначали, хто з них кращий. У товариському матчі зійшлись "Сільмаш" (Коломия) та "Прикарпаття" (Івано-Франківськ), повідомив міський голова Богдан Станіславський.
"На поле вийшли справжні легенди – ветерани футболу. Що важливо, двоє гравців зараз військовослужбовці. Вони приїхали додому в коротку відпустку, і частину цього цінного часу приділили улюбленій грі.
Матч вийшов дуже емоційним та захопливим. І, до речі, наша команда перемогла. З цим щиро вітаю футболістів. Молодці! Вкотре повторюсь, професіонали!" - йдеться у дописі.
![](../../../../images/general/2023/08/20/20230820205622-5692.jpg)
![](../../../../images/general/2023/08/20/20230820205554-9549.jpg)
![](../../../../images/general/2023/08/20/20230820205504-7119.jpg)
![](../../../../images/general/2023/08/20/20230820205445-4311.jpg)
![](../../../../images/general/2023/08/20/20230820205428-7534.jpg)
![](../../../../images/general/2023/08/20/20230820205407-8301.jpg)