ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

На Прикарпатті відкрили лабораторію якості бджолопродуктів

25 серпня, у Долині урочисто відкрили "Станцію інструментального осіменіння бджіл".

Це лабораторія якості бджолопродуктів водночас навчальний центр для сільськогосподарських виробників та офіс проєкту, інформує пресслужба Долинської ОТГ.

Колишня занедбана стара комунальна будівля побудови 50-х років перетворилася в сучасний центр розвитку сільського господарства та наповнилася сучасним інноваційним обладнанням для станції інструментального осіменіння бджіл завдяки двом міжнародним проєктам.

В рамках проєкту "Співпраця задля підвищення конкурентоспроможності в секторі сільськогосподарського виробництва та диверсифікації структури місцевої економіки Долинського субрегіону", за фінансової підтримки Європейського Союзу, було зроблено капітальний ремонт будівлі.

А в рамках проєкту "Підготовка долинських підприємців до виробництва конкурентоспроможної продукції бджільництва, придатної для експорту (маток карпатської породи штучного та природнього осіменінн", який фінансується Урядом Канади через Фонд сприяння розвитку малого та середнього підприємництва проєкту міжнародної технічної допомоги Проєкт "Партнерство для розвитку міст" ПРОМІС, придбано сучасне обладнання для лабораторії.