Про це повідомив міський голова Богдан Станіславський.
"Сьогодні згадуємо загиблих воїнів, які віддали життя за нашу незалежність з 2014 року і дотепер. День Збройних сил України – це і їхній день. Тому на міському кладовищі за полеглих Героїв помолились сім’ї і близькі військових та заступники міського голови Роман Остяк й Ігор Івахнюк.
Важко це розуміти, але Алея Слави збільшується. Тут поховані кращі з кращих, у яких мало бути блискуче майбутнє. Але одного дня війна це все забрала. Тепер їхні імена назавжди житимуть у нашій пам’яті та історії.
Вічна слава нашим захисникам, які полягли обороняючи Україну. Ми ніколи не забудемо їх і не пробачимо росії смертей наших воїнів" - йдеться у дописі.
![](../../../../images/general/2022/12/06/20221206172217-1047.jpg)
![](../../../../images/general/2022/12/06/20221206172159-6364.jpg)
![](../../../../images/general/2022/12/06/20221206172142-8353.jpg)
![](../../../../images/general/2022/12/06/20221206172124-2121.jpg)
![](../../../../images/general/2022/12/06/20221206172108-6621.jpg)
![](../../../../images/general/2022/12/06/20221206172051-6729.jpg)
![](../../../../images/general/2022/12/06/20221206172035-9159.jpg)
![](../../../../images/general/2022/12/06/20221206172017-8318.jpg)