ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

У Коломиї презентували книжку про видатних науковців нашого міста. ФОТО


У середу, 22 червня, коломийські науковці зібралися на презентації історико-культурного проєкту "Коломия в новітній історії України" та книги "Науковці освітньої галузі".

Засновник проєкту Валерій Ковтун – директор Коломийського педколеджу, краєзнавець, видавець, знаний в Україні філокартист, засновник Музею коломийської книги. У виданні зібрані історії 64 педагогів, які досягли великих успіхів у вихованні дітей та науковій роботі, повідомив міський голова Богдан Станіславський.

"Радий, що зміг долучитися до видання цієї праці. Презентація книги стала приводом для широкого обговорення ролі науки, зокрема коломийської, у сучасному житті. Особливо її важливості зараз, у період війни. Після довгої дискусії ми напрацювали напрямки подальшої роботи наукової спільноти Коломиї. Чекаю їхніх пропозицій по запровадженню факультативних уроків в школах щодо ролі нашої громади в теперішній історії України.Зараз солдати бережуть наші життя, митці борються за нашу культуру, а науковці охороняють наш розум. Сьогоднішнє завдання науки – зберегти та відстояти інтелектуальний спадок українців. А далі тільки примножувати його. Адже це не менше важливо для світу, як українське зерно чи захист демократії. Боротьба триває на кожному рівні. І я дуже радий, що в Коломиї є люди, які вдало бережуть наше надбання", - йдеться у дописі.