ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

У Коломиї на Моцарта облаштують житло для 10 бригади: що відомо

У Коломиї на вул. Моцарта, 61 облаштують квартири для сімей військових 10 гірсько-штурмової бригади.

На урочистостях з нагоди Дня захисника Вітчизни народний депутат Андрій Іванчук повідомив, що об'єкт незавершеного будівництва за вищезгаданою адресою, який був на балансі Коломийського економіко-правового коледжу Київського національного  торговельно-економічного університету у сфері управління Міносвіти, перейшов на баланс Міністерства оборони, пише Дзеркало медіа.

Андрій Іванчук особисто займався процедурою передачі будівлі.Тепер це приміщення планують реконструювати і облаштувати тут приблизно 40 квартир для сімей військових - 20 двокімнатних і 20 однокімнатних.

"У Коломиї  дислокується 10 бригада, і ми подумали,  що це найкращий вихід забезпечити офіцерський склад  квартирами, щоб військові могли перевезти своїх дружин, дітей і повноцінно жити в Коломиї, стати громадянами нашого міста. Тому я більш ніж півроку витратив на те, щоб передати  цю будівлю з балансу Міносвіти на баланс Міністерства оборони. Минулого тижня Кабінет міністрів видав відповідне розпорядження. Думаю, за днів 10 закінчиться процедура  прийому-передачі об’єкта  від Міносвіти до Міноборони, а Міноборони віддасть його на баланс нашої 10 гірсько-штурмової бригади з відповідним фінансуванням для того, щоб завершити всі будівельні роботи, щоб наші офіцери отримали квартири і могли мешкати тут з сім’ями, тим більше це поруч з їхнім робочим місцем. Сім’я – це дуже важливо для наших офіцерів. Я дуже щасливий, що ми отримали цю перемогу і зараз залишилося лише почати і завершити ці роботи", - зазначив Андрій Іванчук.

 

Заступник командира бригади Максим Колот також наголошує на важливості такого рішення:

"Військові зможуть тут проживати разом зі своїми сім’ями. Безумовно,  це дуже гарна мотиваційна складова, яка підніме бойовий дух бійців нашої бригади".Зі слів міського голови Ігоря Слюзара, згаданий об'єкт будується 30 років.

"Це, зрозуміло, чиряк, з яким прогнозовано треба було щось робити. Вже навіть йшла мова -  ми чули з Києва, що вони хотіли продати його з аукціону під житло. Коли у Коломиї дислокувалася  10  бригада - постала основна проблема: де поселити офіцерів. Для контрактників на території частини гуртожитки будує Міністерство, а офіцери з сім’ями приїхати не мають куди. Тож це єдиний спосіб дуже швидко розв'язати проблему".Міський голова розповів, що  раніше Київський університет виступив з пропозицією виставити об'єкт на аукціон разом з землею.

"Ми це заблокували і подали ідею Андрію Володимировичу, а він досяг результату і це буде величезний позитив  для 10 бригади. Потрібно приблизно 30 млн, щоб перекласти дах, провести всі внутрішні роботи, замінити вікна на енергоощадні,  поставити котельню. Якщо би будували все спочатку  – треба було б 70 – 80 млн, а так є основа і вона добротна. Тут буде 5 поверхів -  приблизно 40 квартир: 20 двокімнатних  і 20 однокімнатних плюс побутовий корпус знизу можна перепланувати на квартири", - підсумував І. Слюзар.