ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

У Городенці тривають пуско-налагоджувальні роботи фонтана, який містянам дарує фонд "Покуття" Андрія Іванчука. ФОТО, ВІДЕО

Будівництво фонтана у Городенці, який містянам пообіцяв подарувати народний депутат, засновник Благодійного фонду "Покуття" Андрій Іванчук, виходить на фінішну пряму.


Наразі майстри проводять пуско-налагоджувальні роботи й облагородження території навколо фонтана. Фонтан стане подарунком Андрія Іванчука з нагоди 30-річчя незалежності України, а урочисте відкриття планується на 28 серпня – саме тоді Городенка святкуватиме День міста і храмове свято. А вже увечері майстри здійснили пробний запуск водограю


Як це було - у відео Газети "Край".Тим часом до 24 липня триває конкурс на найкращу назву фонтана в Городенці. Свої варіанти  можна пропонувати до 24 липня під дописом на сторінці газети "Край". Найкращу назву шляхом голосування оберуть самі ж городенківці, а її автор отримає цінні подарунки від фонду «Покуття» під час урочистого відкриття.


Нагадаємо, 2016-го року Коломия отримала у подарунок від Андрія Іванчука фонтан "Водограй любові". З того часу - це улюблене місце відпочинку для дорослих та дітей. Невдовзі два міста Покуття – Коломия й Городенка - матимуть свою візитівку від Андрія Іванчука.


До теми: Андрій Іванчук проінспектував спорудження фонтану в Городенці


Підписуйтесь на нас у FacebookТelegram та Instagram, щоб отримувати перевірені й оперативні новини.