ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

У Галицькому центрі реабілітації диких тварин рятують поранених звірів. ФОТО

Зима безжальна до диких звірів. А поранені тварини в лісі взагалі приречені. Та лише не в Галицькому національному природному парку, де працює спеціалізований Центр реабілітації диких тварин.

Їх тут рятують десятками. І не лише диких, а й мешканців численних зоопарків та цирків, життя в яких для звірів трохи краще, ніж в концтаборах, йдеться в сюжеті ДжеДАІ.

Не цирк і не зоопарк і звірі тут не для розваг. До Центру реабілітації диких тварин у Крилосі привозять лише хворих та скалічених. Є й такі, що народилися в неволі й не вміють самі добувати їжу. Їх лікують, навчають і повертають у дику природу.

Родину бурих ведмедів зоологи привезли з Херсонського зоопарку. Тварини швидко звикли до нових умов. Тут, посеред лісу, вони вперше у житті залягли у зимову сплячку.

Нещодавно в Центрі облаштували маніпуляційну кімнату для тварин. Тут звірів лікують винятково завдяки пожертвам. Тож закликають частіше відвідувати Галицький національний парк.

Детальніше у відеосюжеті:Читайте також: Погладшав і перестав боятися людей: як живеться врятованому ведмедеві Тайсону з Коломийщини. ФОТО