ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Суд прийняв чергове рішення про поновлення на посаді директора Коломийської ДЮСШ Василя Хмуляка. ФОТО

Суд прийняв чергове рішення про поновлення на посаді директора Коломийської ДЮСШ Василя Хмуляка. 


Про це у Facebook повідомив В'ячеслав Чорний.


"Більше трьох років боротьби зі сваволею, несправедливістю та брехнею і нарешті локальна перемога на нашій стороні. Але боротьбу не завершено. Хотілося б сподіватись, що деякі "багатошановні" можновладці не шукатимуть приводу, як ставити палки в колеса, а дадуть відновленому на посаді директору, який все життя присвятив спорту, просто спокійно та нормально працювати", - йдеться у дописі.


"Дякуємо в першу чергу всім тим, хто підтримував нашу родину у цій боротьбі, - хто у справі, а хто добрим словом. Не можемо не згадати і всіх тих хто організував цю "травлю" - ми вам також вдячні - ви зробили нас сильнішими і показали своє справжнє обличчя, як нам, так і усім коломиянам. Сподіваюсь, вони врахують це при наступних місцевих виборах і вітер історії змете усіляке сміття від управління цим прекрасним містом. Шановні друзі, ніколи не здаваймося, коли знаємо, що справедливість на нашій стороні!!!"


Нагадаємо, у листопаді 2016 року  заслуженого тренера України з вільної боротьби Василя Хмуляка звільнили з посади директора ДЮСШ №1. 


"Це була спланована боротьба проти мене", - зазначив тоді Василь Хмуляк.


Нагадаємо, все почалося з подачі тодішнього секретаря міськради Любомира Жупанського. Колись, мовляв, між ним та В. Хмуляком був особистий конфлікт, тож тодішній секретар хотів у такий спосіб помститися.

У січні 2017 року коломияни збирали підписи на підтримку Василя Хмуляка.

Не погодився із звільненням і Василь Хмуляк і подав до суду. 


До теми: Цей сценарій був заготовлений вже давно, – депутати про звільнення Василя Хмуляка.