ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Студенти мають змогу отримати 27 000 гривень у Всеукраїнському конкурсі

Студентам всіх ВНЗ України будь-якого напрямку професійної підготовки надається чудова можливість взяти участь у Всеукраїнському конкурсі студентських робіт 2018.

Для участі потрібно написати змістовну статтю на тему: “Перспективи України в умовах економічної глобалізації та переходу країни на шостий технологічний устрій”, відповідну всім вимогам наукового стилю, повідомляє прес-служба  Коломийської міської ради, пише Дзеркало медіа.

Призовий фонд становить 27 000 грн, і буде розподілений між трьома переможцями. Науковий керівник не обов'язковий, проте у випадку перемоги статті - керівник  також отримає нагороду. Приємний бонус отримає і Вищий навчальний заклад, в якому ви навчаєтесь.

Стаття-наукове дослідження може охоплювати економічну, управлінську та інші перспективні сфери, що відіграють важливу роль у розвитку країни і буде перевірена передовими спеціалістами та фахівцями в цих областях.

Головною метою конкурсу є пошук та грошова відзнака талановитої української молоді. Кампанія по прийому робіт триватиме до 10 грудня включно, тому всіх бажаючих закликають поквапитися.

Детальніше з умовами конкурсу можна ознайомитися на офіційній сторінці конкурсу.

 

Головне фото ілюстративне