- центр допомоги учасникам АТО міськради - 1 штатна одиниця;
- відділ звернення міськради - 2 штатні одиниці (за рахунок зменшення штатної чисельності загального відділу міськради на одну одиницю);
- відділ молоді та спорту міськради зі штатною чисельністю 6 штатних одиниць за рахунок 3 штатних одиниць ліквідованого відділу у справах молоді та спорту міськради;
- штатну чисельність відділу інвестиційної політики збільшили на одну штатну одиницю за рахунок зменшення штатної чисельності відділу економіки на одну штатну одиницю;
- збільшити штатну чисельність управління надання адміністративних послуг міської ради на дві штатні одиниці;
- утворити відділ муніципальної інспекції міської ради (без статусу юридичної особи) зі штатною чисельністю 10 штатних одиниць.
Політика
Сесія Коломийської міськради: 18 депутатів попри суперечки проголосували за створення третьої спортивної школи. ФОТОРЕПОРТАЖ
13 Липня 2016
Сьогодні відбулася десята сесія Коломийської міськради. І розпочали її з питання про сміттєзвалище по вулиці Шарлая.
Питання гостро постало після того, як 2 липня виконком міськради без громадського обговорення прийняв рішення дозволити завіз 2000 тонн сміття зі Львова. Під тиском громади 5 липня виконком скасував своє рішення. Але, як наголошують мешканці прилеглих до звалища вулиць, сміттєве питання у місті не вирішується. Як відомо, на звалище у Коломиї звозять сміття не лише з міста, але й з цілого району.
Тому на початку сесії міський голова Ігор Слюзар запропонував провести громадські слухання стосовно завезення сміття з сіл Коломийського району. Слухання запланували на 19 липня, о 18 год. на звалищі по вул. Шарлая, пише "Дзеркало Коломиї".
Від мешканців Косачівки, Канади та Шарлая виступив представник, який наголосив, що у разі не вирішення питання зі сміттям, мешканці обіцяють заблокувати заїзди до звалища.
Потім на сесії заслухали депутатські запити. Зокрема торкнулися питання перейменування вулиць, хоча воно не виносилося на цю сесію. Як наголосив депутат Андрій Турянський, мешканці Достоєвського проти перейменування вулиці. "На громадських слуханнях пан Глаголюк, очільник "Просвіти", назвав цих людей "сепаратистами", бо вони проти перейменування". Депутат попросив владу врахувати думку мешканців вулиці у майбутньому при прийнятті цього рішення.
Нагадаємо, краєзнавець Степан Андріїшин пропонує перейменувати понад 10 вулиць у Коломиї.
На 10-ій сесії депутати прийняли програму "Безпечне та комфортне місто Коломия на 2016-2020 роки", згідно якої в цьому році на перехрестях Коломиї мають встановити 32 камери спостереження.
"Цього року у рамках концепції "Розумні міста" Коломия відібрана для реалізації проекту зі встановлення відеоспостереження у громадських місцях, - розповіла начальниця відділу інвестиційної політики Наталія Геник. - За результатами даного проекту Європейський Союз виділяє кошти у межах 625 тисяч гривень на встановлення системи відеоспостереження на перехрестях Коломиї".
"А співфінансування, - додав Ігор Слюзар, - за кошти міського бюджету - це 215 тисяч гривень".
Як зазначив член виконкому Володимир Пак, система відеоспостереження буде зі здатністю розпізнавання облич. "А це дозволяє слідкувати за будь-ким у натовпі", - каже Володимир Пак.
"Ні, це для того, щоб відстежувати злочинців", - заперечив міський голова.
В кінцевому результаті депутати підтримали програму "Безпечне та комфортне місто Коломия".
Також на засіданні обранці офіційно затвердили логотип Коломиї, який розробив вчитель англійської мови Володимир Граціанський. Як переможець конкурсу, він отримає 10 тисяч гривень. Автор підготував бренд-бук - як логотип краще використовувати.
Логотип складається з трьох базових компонентів: зірки, яка є архаїчним духовним символом та центральним елементом коломийської Писанки, кола (старовинного символу-синоніму міста) та вісьмох секторів-стрілок.
Конкурсне журі, яке визначало переможця, складалося з художників та дизайнерів. Головою був розробник логотипу Львова та викладач кафедри графічного дизайну ЛНАМ Юрій Крукевич.
Хоча не всім логотип Коломиї прийшовся до вподоби. У соцмережах з цього приводу була розгорнута ціла дискусія. Серед депутатів відкрито заявив, що не буде підтримувати цей логотип, Роман Крутко: "Логотип мені подобається, але Коломиї в ньому я не бачу, тому голосувати за нього не буду".
Попри все, більшість депутатів проголосували за затвердження цього логотипу. І тепер підприємці зможуть його використовувати на сувенірній продукції.
Також тепер маємо двох новин членів виконкому. Депутати вивели з попереднього складу у зв’язку зі смертю Ігоря Свідзінського та Андрія Куничака, який поїхав працювати за кордон.
Відповідно, замість них депутати затвердили членами виконкому лікаря Коломийської ЦРЛ Ігоря Горецького (УНП) та 24-річного підприємця Андрія Козара (БПП “Солідарність”).
На цій сесії також голосували за внесення змін у структуру та чисельність апарату міської ради. Так, відтепер у Коломиї буде Центр допомоги учасникам АТО при міськраді, відділ звернень та відділ муніципальної інспекції міськради.
"Я попросив Василя Кузьмина, теперішнього начальника муніципальної дружини, очолити відділ муніципальної інспекції, тому що він показав себе як ефективний керівник", - сказав Ігор Слюзар.
Також відділ у справах молоді та спорту міськради тепер буде працювати зі статусом юридичної особи і матиме свою бухгалтерію.
Отже, на цій сесії збільшити штат міськради на 17 штатних одиниць: