ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Що пропонує працівникам завод “Леоні”, аварійний потяг з Коломиї до Франківська та інтерв'ю з Ольгою Дячук: новини, які ви могли пропустити

Середня зарплата від 10 тис. грн і повний соцпакет: що пропонує працівникам завод “Леоні” у Коломиї

Середня заробітна плата – від 10 тисяч гривень, повний соціальний пакет, довіз додому, обід 7 гривень, безкоштовне навчання в Україні та за кордоном. Це лише частина того, що пропонує своїм працівникам завод “Леоні”.

Тиснява, холод і сморід: як люди їдуть потягом з Коломиї до Івано-Франківська.

Умови проїзду у приміських поїздах жахливі. Через зношеність поїздів стаються поломки і пожежі, як нещодавно з локомотивом поїзда Коломия – Івано-Франківськ. Локомотив зайнявся просто серед дороги. Люди виходили з потяга і самі гасили пожежу. Воду носили у відрах.

“Сучасний фемінізм говорить про те, що кожна жінка має право вибору, ким їй бути і як їй жити” – інтерв’ю з Ольгою Дячук

Представниця ООН Жінки коломиянка Ольга Дячук розповіла читачам “ДК” про власне бачення сучасного фемінізму, важливість ґендерного питання і боротьби зі стереотипами та пояснила, чому впровадження фемінітивів в українську мову неминуче.

На Прикарпатті спіймали депутата-хабарника, якого розшукувала поліція

Депутата Городенківської міської ради, який вимагав 50 тисяч доларів США, взято під варту із можливістю внесення застави.