ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Ремонт доріг, благоустрій озера і будівництво басейну в Коломиї: міський голова розповів про плани на 2019 рік. ВІДЕО

Завершення робіт у парку на вулиці Чехова, реконструкція парку Шевченка та міського озера, продовження будівництва басейну і масштабний ремонт доріг.

Саме цим великим проектам цього року коломийська влада приділятиме увагу.

"Цього року у нас у планах зайти в парк Шевченка і основне - в озеро Шевченка, завести кошти на очистку і благоустрій озера. Це складний проект. Щоб озеро очистити - в принципі нема нічого складного, треба побудувати водогін майже від Вербізького мосту до озера, щоб зробити притік свіжої води. Сьогодні рівень Пруту від колектора - 3 метри різниці. Це настільки забрали шутру з річки, посадили нижче русло. Хоча ця проблема практично знята,  в Коломиї перестали будуватися на шутрі - по-перше, державні будівельні норми забороняють, по-друге, - спрацювала Нацполіція", - каже Ігор Слюзар.

Читайте також: Бюджет Коломиї-2019: звідки, на що, скільки? ІНФОГРАФІКА

Зараз доводиться думати і про водозабір на водоканалі, якщо русло річки знизити ще бодай на півтора метра - можуть виникнути проблеми, зазначив мер.

Продовжать цьогоріч і будівництво водноспортивного комплексу - для цього вже затверджено календарний план робіт.

Щодо реконструкції площі Скорботи - ймовірно, у 2019 її чіпати не будуть. Проект на реконструкцію є, але він не допрацьований, та й на його втілення в життя треба багато грошей.

Читайте також: Амбітний бюджет та плани на 2019 рік.

А на часі в Коломиї масштабний ремонт доріг - саме для цього буде використовуватися левова частка надходжень.

Що ще в планах на 2019 - дивіться у сюжеті НТК.Читайте також: “Коломия отримала торік 250 млн грн завдяки Андрію Іванчуку. А це вісім бюджетів міста”, – Слюзар

Економимо ваш час: підписуйтеся на наш канал у Телеграмі – там публікуємо тільки 2-3 найважливіші новини за день!